Bilet do Klubu Muzycznego Jack's Place

Bilet wstępu dla 1 osoby dorosłej do Klubu Muzycznego Jack's Place Club w miarę dostępności miejsc. Wymagane jest telefoniczne potwierdzenie rezerwacji oraz powołanie się na unikalny numer vouchera lub w polu "DEDYKACJA" wpisanie daty rezerwacji miejsc w Klubie. Voucher musi być okazany przy wejściu do Klubu Muzycznego. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu - +48 18 473 65 00 lub recepcja@hotelprezydent.com.

 

Światowej sławy klub muzyczny "Jacks Place Club" zlokalizowany jest w prestiżowym Hotelu Prezydent w Krynicy Zdroju. Wypełniony po brzegi muzyką na żywo lub disco graną codziennie przez 7 dni w tygodniu „Jacks Place Club” jest gwarancją udanej zabawy i mile spędzonego czasu. „Jack’s Place Club” jest popularnym miejscem spotkań ludzi szukających rozrywki na wysokim poziomie, w którym regularnie odbywają się koncerty, recitale i zabawy taneczne.

Klub muzyczny Hotelu Prezydent został zaprojektowany z myślą o ponadczasowej elegancji i szyku oraz najnowszych rozwiązaniach technologii audio udostępnionych przez firmę BOSE . „Jack’s Place Club” posiada doskonale wyposażony bar, profesjonalny personel, który serwuje wyśmienite autorskie koktajle i drinki.

„Jack’s Place Club” współpracuje z najlepszymi artystami lub DJ-ami dużego i małego formatu, organizując różnego rodzaju imprezy od małych kameralnych przyjęć po występ czołowej gwiazdy estrady dla szerokiej publiczności. Club jest idealnym miejscem na wieczór we dwoje jak i firmową imprezę gdzie Club jest wynajęty tylko na wyłączność.