Prezent dla Rodziców SPA

 

Voucher obejmuje:

  • 2 noclegi w pokoju wybranej kategorii
  • 2 obfite śniadania w Restauracji Magnolia dla dwojga
  • 2 wykwintne obiadokolacje w Restauracji Magnolia dla dwojga*
  • opłata uzdrowiskowa
  • wcześniejsze zameldowanie od 14:00 (w miarę dostępności pokoi)
  • późniejsze wymeldowanie do 15:00 (w miarę możliwości Hotelu)

Ponadto nieodpłatnie w ramach pobytu oferujemy 1 Masaż Relaksacyjny Częściowy dla każdej z osób, 1 zabieg Aquamassage lub Bicze Szkockie dla każdej z osób, butelkę wina do pokoju, nieograniczone korzystanie z kompleksu Wellness,  w tym :  z basenu o wymiarach 12x19m, jacuzzi, 3 rodzajów saun (fińskiej, tureckiej i na podczerwień), leżaków i ręczników basenowych, w godzinach otwarcia kompleksu, Clubu Muzycznego "Jack's Place" z drinkiem powitalnym dla każdej z osób, dostęp do Internetu oraz parking** (w miarę dostępności miejsc). Ze względu na duże zainteresowanie ofertą SPA prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną

*Napoje do obiadokolacji w Restauracji Magnolia są dodatkowo płatne.

**Parking dodatkowo płatny 35 zł /doba w dniach od niedzieli do czwartku oraz 50 zł /doba piątek i sobota

Prosimy o wcześniejsza rezerwację godzin zabiegów . W przypadku braku informacji z Państwa strony godziny ustali Recepcja SPA

Voucher można wykorzystać do 6 miesięcy od dnia, w którym został zakupiony. Proponowany przez Gościa termin wykorzystania Vouchera dla swojej ważności musi być każdorazowo pisemnie potwierdzony przez Recepcję Hotelu Prezydent. Terminy wyłączone z dostępności znajdą Państwo w Warunkach zakupu voucherów, które są dostępne po kliknięciu w przycisk "Kup Voucher"

Voucher można wykorzystać do 6 miesięcy od dnia, w którym został zakupiony.
Usługi i noclegi zrealizowane przez Gościa w Hotelu przekraczające wartość vouchera muszą być uregulowane gotówką lub kartą kredytową w Hotelu. Voucher nie ma wartości pieniężnej, nie jest wymienialny na gotówkę i nie podlega zwrotowi.
Hotel Prezydent nie ponosi odpowiedzialności za zagubione lub skradzione vouchery. W przypadku gdy voucher został zagubiony lub skradziony i stwierdzenia przez Hotel, że nie został jeszcze wykorzystany, wydany uprzednio Voucher może zostać anulowany i może zostać wydany nowy voucher, po pisemnej decyzji Dyrektora Hotelu. 
Voucher może być wykorzystany w dni powszednie oraz na poczet wyjazdu na weekend. Terminy wyłączone z dostępności : Okres Świąteczno-Noworoczny (od Wigilii do Trzech Króli), Ferie Zimowe, Święta Wielkanocne, Długi Weekend Majowy, Długi Weekend Czerwcowy, Festiwal im. Jana Kiepury, Forum Ekonomiczne, Festiwal Biegowy, Długi Weekend Listopadowy.