Voucher podarunkowy

 

Podaruj swobodę

Nie znasz dokładnych preferencji bliskich i chcesz, żeby dostosowali podarunek do swoich wymagań? Voucher podarunkowy to idealne rozwiązanie! Obdarowany sam zadecyduje o terminie pobytu oraz dodatkowych usługach, które uczynią wizytę jeszcze bardziej wyjątkową. Każdy voucher można wykorzystać do 12 miesięcy od daty jego zakupu.

Personalizacja

Z największą przyjemnością spersonalizujemy Państwa voucher w wybrany przez Państwa sposób. Jeżeli chcą Państwo podarować np. voucher ze zdjęciem, specjalną dedykacją lub w niestandardowym formacie to prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, żeby prezent był strzałem w dziesiątkę!

Na mniejsze i większe okazje

To Państwo decydują o wartości każdego vouchera. Oferujemy vouchery kwotowe na 100, 200, 500, 1000, 1500 lub 2000 zł lub vouchery pobytowe. Jeżeli pragną Państwo sprezentować np. dwudniowy pobyt w Apartamencie lub pakiet SPA w Ambasadzie Zdrowia i Urody SPA to voucher będzie ideanym rozwiązaniem!

Wyjątkowe chwile

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness to najwyższej klasy czterogwiazdkowy hotel z tradycją sięgającą 1931 roku., położony w samym sercu Perły Uzdrowisk. Nasi goście od lat doceniają nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm, o czym dowiedzą się Państwo z opinii opublikowanych w serwisie Trip Advisor. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz obsługi dla Państwa bliskich.

Dodatkowe życzenia?

Nieszablonowe rozwiązania i ciekawe pomysły na idealny wypoczynek to nasza specjalność! Z przyjemnością zaaranżujemy dla Państwa dowolne usługi, które będą niezapomnianym doświadczeniem dla Państwa bliskich.

Voucher można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.
Usługi i noclegi zrealizowane przez Gościa w Hotelu przekraczające wartość vouchera muszą być uregulowane gotówką lub kartą kredytową w Hotelu. Voucher nie ma wartości pieniężnej, nie jest wymienialny na gotówkę i nie podlega zwrotowi.
Hotel Prezydent nie ponosi odpowiedzialności za zagubione lub skradzione vouchery. W przypadku powiadomienia, że voucher został zgubiony lub skradziony, istniejący zostanie anulowany i wydany nowy o takiej samej wartości.

Oferta skierowana wyłącznie dla osób dorosłych i młodzieży od 10-tego roku życia.