PAKIET SPA NA 3 DNI - KRĘGOSŁUP W POTRZEBIE

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ PDF​​

 

PAKIET OBEJMUJE

  • kompozycję ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez wykwalifikowany personel Ambasady Zdrowia i Urody SPA podczas 3-dniowego pobytu w SPA
  • 3-dniowy relaks w strefie Wellness: basen o wymiarach 12x19m, kaskady, Jacuzzi, 3 rodzaje saun (fińska, turecka oraz na podczerwień)
  • Welcome Drink w Clubie Muzycznym „Jack’s Place”

1 DZIEŃ

Kąpiel siarczkowa
Masaż klasyczny, częściowy
Okład borowinowy

2 DZIEŃ

Kąpiel borowinowa
Masaż Borowinowy
Okłady borowinowe

3 DZIEŃ

Kąpiel siarczkowa
Masaż klasyczny, częściowy
Okład borowinowy

OPISY ZABIEGÓW

Kąpiel borowinowa

Kąpiel połączona z hydromasażem poprawia ogólny wygląd skóry ciała, rozgrzewa, rozluźnia, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz relaksuje. Skóra jest wyraźnie wygładzona, nawilżona i przyjemna w dotyku.

Kąpiel siarczkowa

Kąpiel połączona z hydromasażem wyraźnie wygładza, dokładnie oczyszcza i głęboko nawilża skórę. Działa odprężająco, relaksuje, niweluje zmęczenie nadaje skórze przyjemny, delikatny i świeży zapach.

Częściowy masaż klasyczny

Leczniczy masaż przy użyciu technik klasycznych nie tylko działa rozluźniająco na mięśnie, lecz także zwiększa ich elastyczność i sprężystość oraz przyspiesza przemianę materii

Okład borowinowy

Okłady z borowiny rozszerzają naczynia krwionośne, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi w organizmie. Ponadto poprzez rozgrzanie i rozluźnienie mięśni i stawów zanika uczucie bólu.

Masaż borowinowy

Masaż klasyczny wykonywany masłem borowinowym, które zawiera unikalne składniki m.in. kwasy humusowe, fitohormony, jony wapnia i magnezu oraz cenne mikroelementy. Zawiera również naturalne olejki: goździkowy, cynamonowy i imbirowy. Borowina nie tylko leczy, ale również doskonale pielęgnuje ciało. Masaż ten głęboko nawilża, poprawia napięcie oraz  jędrność skóry. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zmniejsza  cellulit i widoczność rozstępów.

Kąpiel solankowa

Kąpiele zapachowe połączone z hydromasażem, które zmniejszają obrzęki, eliminują toksyny, zmiękczają skórę i poprawiają jej kondycję.


Kupując pakiet oszczędzają Państwo 20% od ceny standardowej.

Pakiet nie zawiera noclegów oraz posiłków.

Prosimy o wcześniejsza rezerwację godzin zabiegów . W przypadku braku informacji z Państwa strony godziny ustali Recepcja SPA


ZAPRASZAMY!


Składniki pakietu nie mogą ulec zmianie. Niewykorzystane składniki pakietu nie podlegają refundacji pieniężnej ze strony Hotelu.

Voucher można wykorzystać do 6 miesięcy od dnia, w którym został zakupiony.