PAKIET SPA NA 3 DNI - ZADBANY MĘŻCZYZNA

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ PDF​​

 

PAKIET OBEJMUJE

    • kompozycję ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez wykwalifikowany personel Ambasady Zdrowia i Urody SPA podczas 3-dniowego pobytu w SPA
    • 3-dniowy relaks w strefie Wellness: basen o wymiarach 12x19m, kaskady, Jacuzzi, 3 rodzaje saun (fińska, turecka oraz na podczerwień)
    • Welcome Drink w Clubie Muzycznym „Jack’s Place”

1 DZIEŃ

Peeling BOROWINOWY
Masaż sportowy częściowy
Zabieg SPA na dłonie

2 DZIEŃ

Aquamassage
Zabieg SPA na stopy
Masaż klasyczny całościowy

3 DZIEŃ

Kąpiel o zapachu drzewa cedrowego
FaceMapping
Zabieg na twarz - INTENSYWNA REGENERACJA

OPISY ZABIEGÓW

 

Peeling BOROWINOWY

Masaż złuszczający ciała peelingiem ziarnistym o zapachu granatu i zielonej herbaty. W swoim składzie zawiera: borowinę – ujędrnia i wygładza naskórek, kwas hialuronowy – odpowiada za prawidłowy poziom nawilżenia skóry, ziarna passiflory – oczyszczają naskórek oraz wygładzają jego nierówności, olej z nasion szałwii hiszpańskiej oraz olej z zielonej herbaty z granatem.

 

Masaż Sportowy

Masaż sportowy jest rodzajem masażu leczniczego. Wykonywany zdecydowanie silniej i energiczniej niż masaż klasyczny. Zadaniem masażu sportowego jest przygotowanie organizmu do ekstremalnego wysiłku sportowego, jak i usunięcie dużego napięcia mięśni po wysiłku fizycznym.

Zabieg SPA na dłonie

 

AQUAMASSAGE

 

 

Zabieg SPA na stopy

 

Masaż klasyczny całościowy

Leczniczy masaż przy użyciu technik klasycznych nie tylko działa rozluźniająco na mięśnie, lecz także zwiększa ich elastyczność i sprężystość przyspieszając przemianę materii.

 

Kąpiel o zapachu drzewa cedrowego

Kąpiele zapachowe połączone z hydromasażem, które zmniejszają obrzęki, eliminują toksyny, zmiękczają skórę i poprawiają jej kondycję. 

 

FaceMapping

Unikalna metoda analizy skóry twarzy pozwalająca na precyzyjne zdiagnozowanie określonych problemów skóry.

 

INTENSYWNA REGENERACJA

Zabieg przeznaczony do cery potrzebującej naprawy filmu hydro-lipidowego z wykorzystaniem maski osmotycznej typu peel off. Maska osmotyczna zdecydowanie poprawia penetracje składników aktywnych, ma doskonałe właściwości błonotwórcze oraz zdolność przetrzymywania wody. Duża zawartość witamin, aloesu, komórek macierzystych różanecznika alpejskiego, bisabololu przywraca nawodnienie, zmiękcza, odżywia i koi skórę.

Kupując pakiet oszczędzają Państwo 20% od ceny standardowej.

Pakiet nie zawiera noclegów oraz posiłków.

Prosimy o wcześniejsza rezerwację godzin zabiegów . W przypadku braku informacji z Państwa strony godziny ustali Recepcja SPA


ZAPRASZAMY!


Składniki pakietu nie mogą ulec zmianie. Niewykorzystane składniki pakietu nie podlegają refundacji pieniężnej ze strony Hotelu.

Voucher można wykorzystać do 6 miesięcy od dnia, w którym został zakupiony.