PAKIET SPA NA 3 DNI - SZYBKA REGENERACJA

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ PDF​​

 

PAKIET OBEJMUJE

  • kompozycję ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez wykwalifikowany personel Ambasady Zdrowia i Urody SPA podczas 3-dniowego pobytu w SPA
  • 3-dniowy relaks w strefie Wellness: basen o wymiarach 12x19m, kaskady, Jacuzzi, 3 rodzaje saun (fińska, turecka oraz na podczerwień)
  • Welcome Drink w Clubie Muzycznym „Jack’s Place”

1 DZIEŃ

Peeling CZEKOLADOWY
Kalifornijski masaż ciepłą czekoladą

2 DZIEŃ

Kąpiel solankowa
Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, całościowy
SPA NA DŁONIE

3 DZIEŃ

FaceMapping
Zabieg na twarz – NAWADNIAJĄCY EXPRESS
Zabieg FLORAL na okolice oczu

OPISY ZABIEGÓW

Peeling CZEKOLADOWY
Wstępem seansu jest oczyszczenie ciała za pomocą solnego peelingu o apetycznym zapachu czekolady. Peeling poprawia mikrokrążenie skóry, dotlenia ją oraz pozytywnie wpływa na jej jędrność i elastyczność.

 

Kalifornijski masaż ciepłą czekoladą
Zabieg łączący pielęgnację ciała z przyjemnym, słodkim relaksem. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w czekoladzie masaż działa stymulująco, poprawia jędrność i elastyczność skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz daje uczucie głębokiego odprężenia.

 

Kąpiel solankowa
Kąpiele zapachowe połączone z hydromasażem, które zmniejszają obrzęki, eliminują toksyny, zmiękczają skórę i poprawiają jej kondycję. 

 

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, całościowy
Redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm oraz przyczynia się do poprawy fizycznej sprawności organizmu.

SPA NA DŁONIE 

FaceMapping
Unikalna metoda analizy skóry twarzy pozwalająca na precyzyjne zdiagnozowanie określonych problemów skóry.

Zabieg na twarz - NAWADNIAJĄCY EXPRESS
Czterofazowy, profesjonalny zabieg nawilżający przywracający elastyczność i promienność skórze odwodnionej, suchej i pozbawionej witalności. Pielęgnacja połączona z krótkim masażem twarzy.

 

Zabieg FLORAL na okolice oczu
Zabieg na okolice oczu FLORAL to zabieg przeciwzmarszczkowy, który odżywia, nawadnia, regeneruje i rozjaśnia. Zwalcza linie od marszczenia brwi i czoła oraz intensywnie nawilża skórę odwodnioną oraz suchą.  

 

Kupując pakiet oszczędzają Państwo 20% od ceny standardowej.

Pakiet nie zawiera noclegów oraz posiłków.

Prosimy o wcześniejsza rezerwację godzin zabiegów . W przypadku braku informacji z Państwa strony godziny ustali Recepcja SPA


ZAPRASZAMY!


Składniki pakietu nie mogą ulec zmianie. Niewykorzystane składniki pakietu nie podlegają refundacji pieniężnej ze strony Hotelu.

Voucher można wykorzystać do 6 miesięcy od dnia, w którym został zakupiony.